registrace | zapomenuté heslo

Téma: Vánoční večírek

Napsal: KristynaV, 28.11.2014 13:23

Hola, organizuje nekdo letos vánoční večírek?

Odpověď:Re: Vánoční večírekNapsal:Katka, 28.11.2014 16:06

Kristy, asi nee....můžeš se toho ujmout?

Odpověď:Re: Vánoční večírekNapsal:Petr Daněk, 28.11.2014 16:20

Ranč Ořešín pátek 19.12. od 19h.

Jak dycky.

Akorát nebude rockotéka; vloni DJ málem usnul. Rolf veme kytaru, a dófám že nebude sám.

Pokud chcete jiný časy a placy, tak tady rozbalte diskuzi! Ale v Ořešíne je ve čt i v so dechovka či co, tož to by muselo být jinde. Šak máme taky klubovnu!

 

Odpověď:Re: Re: Vánoční večírekNapsal:KristynaV, 28.11.2014 17:49

Super, Peťo :) tak vidíš, ja ještě pořád sedím ve vlaku a ty už to máš zařízený :)

ja jsem určitě pro Ořešín:) zvlášť jestli nás Rolf nechá přespat a ráno nám udělá tak báječný vajíčka jako vloni;)

Odpověď:Re: Re: Vánoční večírekNapsal:Rolf, 1.12.2014 14:24

Jsem pro hospodu v Ořešíně, protože je tam k dispozici:

- větší kapacita = větší prostor a pohodlnější sezení

- téměř neomezené zásoby piva a různého jiného pití

- vaří se tam docela slušně

- je tam dobré spojení - rozjezdy autobusu

- mohou tam přijít i kamarádi ze spřátelených oddílů aniž by měli pocit že se vnucují na privátní VHS akci v klubovně 

- mám to blízko domů

- přespání na holochatě v Útěchově je k dispozici (vlastní spacák a karimatka)

Pokud budu přehlasován nemám nic ani proti klubovně, ale je třeba vzít v úvahu, že Klajda zavře v 22 hod a pak už vše jen z donesených zásob...

Odpověď:Re: Vánoční večírekNapsal:Stana, 28.11.2014 16:28

Ahoj,

navrhuji klubovnu. Je to v Brně, dá se spát, pivo je kousek, místa dost ( i na chodbách) a můžem tam vždycky.

Staňa

 

Odpověď:Re: Vánoční večírekObrázek profilu uživateleNapsal:Měřajda, 28.11.2014 16:49

Jsem též pro klubovnu Když už ji teda máme

Renča

Odpověď:Re: Re: Vánoční večírekObrázek profilu uživateleNapsal:Jirka, 30.11.2014 16:15

Hlasuji pro klubovnu a jiny termin nez patek 19.12.

Odpověď:Re: Vánoční večírekNapsal:pawr, 30.11.2014 16:19

Na klubovnu bych taky šel :)

Odpověď:Re: Re: Vánoční večírekObrázek profilu uživateleNapsal:Vláďa, 1.12.2014 10:09

Tak super! Uděláme večírky dva:-) Půlka půjde na klubovnu, půlka do Ořešína a o půlnoci si zavoláme, kdo je větší alfa samec, kdo přitáhl větší počet lidí?:-)

Odpověď:Re: Vánoční večírekNapsal:Došlík, 1.12.2014 17:38

Já to mám z Bystrce daleko tam i tam, tak hlasuju pro Ořešín, posezení vedle baru nemá chybu.  Navíc to vypadá, že se Petr už tak trochu toho ujal a domluví to. S termínem bych raději moc nehejbal, tady je jasné, že to nikdy nebude vyhovovat všem.

Poslední radobyvečírek na klubovně co pamatuju skončil tak, že někdy po desáté (nebo jedenácté?) tam zbylo pět lidí a ostatní jeli dom.

Odpověď:Re: Re: Vánoční večírekNapsal:Davu, 1.12.2014 20:11

Vánoční večírek na klubovně? A co tak se sejít na čáře a jen si pojezdit šalinama?

Odpověď:Re: Vánoční večírekNapsal:Petr Daněk, 1.12.2014 21:29

Zas sa ukázalo, že důležitý věci demokraticky řešit nende!

Navrhuju dat temu čas do konca týdňa. Pak buď objednám bečku na Klajdu a zruším Ořešín, nebo ne.

Tak do toho!

Odpověď:Re: Re: Vánoční večírekObrázek profilu uživateleNapsal:Měřajda, 1.12.2014 21:58

Jasan, hlavně to udělej tak, jak to vyhovuje Tobě, pač si stejně asi jedinej, kdo je ochotnej pro to něco udělat Zbytek se holt přizpůsobí, nebo ne.