registrace | zapomenuté heslo

Téma: Nové fotky na titulní stránku

Obrázek profilu uživatele
Napsal: Jirka, 7.4.2014 21:05

Ahoj,

myslím, že by bylo dobré po nějaké době obměnit fotky na titulní stránce. Do konce dubna mi na mail posílejte návrhy, pak to s někým vyhodnotím a vyberu pár fotek, které budou zase nějakou dobu na stránkách. Pokud se mi toho sejde víc, budu to měnit častěji.

Fotky se zobrazují ve velikosti 450x200px, takže tomu by měl odpovídat poměr stran fotek (9:4), které pošlete. Rozlišení prosím rozumné (nebo posílat jen odkazy).

Těším se na záplavu fotek

Jirka

Odpověď:Re: Nové fotky na titulní stránkuNapsal:Mrnda, 7.4.2014 22:38

Dyž on ten Andrej s tim oranžovým šátkem je takovej fešák...a i ty Marečkovy kačeří nohy jsou super...a Žeňour se už prej dal zase na lezení....ony ty fotky jsou vlastne i aktuální

Odpověď:Re: Re: Nové fotky na titulní stránkuNapsal:mára, 8.4.2014 07:34

Já už nemám kačeří nohy...

Odpověď:Re: Re: Nové fotky na titulní stránkuNapsal:Petricek, 8.4.2014 11:34

Přesně, ty první tři by klidně mohly zůstat. Zato ta čtvrtá je divná, voblouk jakejsi emerickej, jak to s náma souvisí? Místo ní bych dal něco blízkého, důvěrně známého, Hřebenáč třeba

Odpověď:Re: Re: Re: Nové fotky na titulní stránkuNapsal:mára, 8.4.2014 12:06

Já bych tam dal i nějakou společenskou. Jednu.

Odpověď:Re: Re: Re: Re: Nové fotky na titulní stránkuNapsal:Davu, 8.4.2014 12:33

třeba Viléma ve výletní restauraci U Kosti

Odpověď:Re: Re: Nové fotky na titulní stránkuObrázek profilu uživateleNapsal:Jirka, 9.4.2014 13:30

Ja vim, nektere aktualni jsou, nektere uz moc ne. Pointa je, kdyz mame ve VHSce tolik fotografu, proc to jednou za cas nevymenit