registrace | zapomenuté heslo

Výhody členů

Díky členství ve VHS Brno je možné využívat řadu výhod a slev:

 

Dotace lezecké soutěže

Výstupy zapsané do lezeckého deníčku na webu jsou hodnoceny stávajícím bodovým systémem, který zohledňuje obtížnost cesty, délku, styl apod. Rozpočet na rok je 22 500 Kč. Od této částky se bude odvíjet výše dotace na 1 bod.
Po ukončení lezecké soutěže k 31.12. daného roku bude sečtený celkový počet bodů a stanoví se hodnota jednoho bodu. Výsledná dotace se zúčastněným připíše na konto Sport.
Protože by tyto dotace duplikovaly vyhodnocení lezecké soutěže v kategorii „Nejaktivnější lezec/lezkyně“, je tato kategorie zrušena a vyhlašovat se budou pouze kategorie „Nejhodnotnější výstup na skalkách/horách/písku“.

Jaké zápisy se hodnotí/počítají?
Hodnotí se: OS, OSF, RP, PP
AF – pouze hory a písky
Ostatní AF, za vůdcem, pytel se nehodnotí
Opakované výstupy – ano

Dotace lezeckých stěn v Brně

Od zimní sezony 2014/2015 došlo k rozšíření systému dotací na všechny brněnské stěny. Dotace funguje bez ohledu na to, zda je vstup hrazen jednorázově anebo z depozitu (na permici) a v jaké výši.

Dotace na každý vstup člena VHS bude shodná, a to 20 Kč. Nebude připisována na kredit ani o ni nebude snižováno vstupné, to normálně uhradíte. Podle evidence vstupů v sešitu na stěně Vám bude připsána souhrnná částka k 31. 12. a k 1. 4. na konto SPORT ve VHS, odkud ji potom můžete čerpat.

Dotace budou poskytovány za vstupy od listopadu do března, případně po dobu kratší nebo i delší, podle stavu vyčerpání celkové částky vyčleněné na dotace.

Dotaci bude možné uplatnit maximálně 30x.

Peníze tak dostanete až zpětně, a to dvakrát za zimu formou přípisu na konto SPORT, ale zase zcela rovnoměrně podle počtu vstupů a bez ohledu na to jakou máte permici, kolik je vás na jeden depozitní účet, jestli Vám to platí v práci atd.

Kromě zimních dotací máme celoroční slevu na Hudy stěně - viz http://www.lokalka.eu/2017/09/19/oddilove-vstupne-na-hudy-stenu/.

 

Sleva v outdoorovém obchodě ALPSPORT

Outdoorový obchod se zaměřením na horolezectví, turistiku, camping a specializací na trekovou obuv a skialpinismus nabízí slevu 15% z doporučených maloobchodních cen po předložení členského průkazu VHS Brno, anebo platného průkazu ČHS s příslušností k našemu oddílu. Sleva platí i na zapůjčení skialpinistického vybavení ve zdejší půjčovně.

Kliknutím zobrazíte v novém okně web Alpsport

http://www.alpsport.cz

Kontaktní údaje:
Adresa: Josefská 3, 602 00 Brno-město
Telefon: +420 542 214 710
E-mail: brno@alpsport.cz

 

Sleva v prodejnách HUDY v Brně na Starobrněnské a Veveří

Prodejny HUDY v Brně na Starobrněnské a na Veveří nabízejí pro členy VHS slevu 15%.

Je nutné předložit platný členský průkaz VHS Brno.

http://www.hudy.cz/

Kontaktní údaje:
Adresa: Starobrněnská 6, 602 00 Brno
Telefon: +420 604 294 374
E-mail: brno.starobrnenska@hudy.cz

Kontaktní údaje:
Adresa: Veveří 13, 602 00 Brno
Telefon: +420 733 147 683
E-mail: brno.veveri@hudy.cz

Levné ubytování na chalupách na Vysočině a v Jeseníkách

Členům i jejich dětem jsou poskytovány slevy na ubytování na našich dvou ubytovacích zařízeních. Jedním je grunt - chalupa na Vysočině na Blatinách, druhým je malebná chata Medvědí bouda v Jeseníkách. Podrobnější informace o obou chalupách jsou dostupné v samostatných sekcích webu.

 

Možnost zapůjčení horolezeckého vybavení

Každý člen má možnost zapůjčení horolezeckého materiálu z našeho skladu za mírný poplatek. Přehled dostupného materiálu a další podrobnosti naleznete v sekci Sklad.

 

Možnost půjčování publikací z klubové knihovny

VHS Brno si udržuje vlastní knihovnu, ze které si mohou členové zdarma půjčovat průvodce, metodické příručky, mapy a další publikace týkající se horolezectví. Více informací v sekci Knihovna.